Social Icons

neděle 26. ledna 2014

Přečteno: Prey and Magic

Blood and Snow: Prey and Magic (5)
Autor: RaShelle Workman
Nakladatelství: Polished Pen Press
Rok vydání: 2012
Počet stran: 56
Anotace: Když krev je vše, po čem toužíte, máte ještě nějakou možnost?
Pár slov o autorce: RaShelle Workman je autorkou světového bestselleru Dead Roses Series, Immortal Essence Series, Blood and Snow Series a Touching Melody. Prodala přes tři tisíce kopií svých románů. Je ve světě velice známá a to včetně Japonska, Kanady a Evropy. (zdroj, vlastní překlad)

*
Na konci předchozího dílu vysála Sněhurka z Gaba všechnu krev. Byla špatná z toho, že zabila svého přítele a jednoho ze sedmi bratrů. Nedokázala žít s pocitem, že někoho zabila. Toho využije Zlá královna a poprvé se s ní Sněhurka setkává tváří v tvář.
*
Blíží se Sněhurčiny šestnácté narozeniny a naše malá upírka je nadšená. Konečně bude mít velký bál, po jakém toužila. Stále si nemůže vybrat šaty, stejně jako si nemůže vybrat chlapce, kterého miluje. Gabe? Lovec? Nebo jiný ze sedmi bratrů?
*
Čtenář se dozví spoustu nových informací, které je potřeba vstřebat. Veliký šok na konci předchozího dílu vystřídalo zjištění, že Gabe stále žije. Nemám toho kluka ráda! Sněhurka podle mě patří k lovci, i když mu taky moc nevěřím. Přece jenom pracoval pro Královnu.
*
Také se v knize poprvé objeví Královna. Při jejich setkání, jako by Sněhurka zapomněla, že ji chce ukrást tělo, a normálně si povídaly. Řešily chuť jablka, krev a spoustu normálních věcí, jako by se nechumelilo. Na Sněhurku jsem zírala s otevřenou pusou... Nejdřív se bojí královny, protože ji chce zabít, a pak s ní vysedává na zahradě a klábosí?
*
Další ze slabších dílů. Předchozí byl lepší. Kdyby autorka nechala Gaba mrtvého, třeba by se v ději něco změnilo. Tak můžu dát knize pouhé 2/5 a těším se na další díl, kde by už konečně měl být ona slibovaná oslava narozenin.
*
2/5
*
Zdroj obrázků: 1,2,

1 komentář:

  1. Tahle série zní strašně moc zajímavě. :) Škoda, že není v jč. :( :)

    OdpovědětVymazat

 

Rozečtené série

Across the Universe by Beth Revis Alex Craft by Kalayna Price Black Dagger Brotherhood by J.R. Ward Blue Bloods by Melissa de la Cruz The Chemical Garden by Lauren Destefano Codex Alera by Jim Butcher Dark-Hunter by Sherrilyn Kenyon Daughter of Smoke and Bone by Laini Taylor The Demonata by Darren Shan Divergent by Veronica Roth Evernight by Claudia Gray Fallen by Lauren Kate Fifty Shades by E.L. James Firelight by Sophie Jordon Hercule Poirot by Agatha Christie Hex Hall by Rachel Hawkins House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Hush, Hush by Becca Fitzpatrick If I Stay by Gayle Forman The Immortals by Alyson Noel Inheritance by Christopher Paolini The Iron Druid Chronicles by Kevin Hearne Iron Fey by Julie Kagawa Kate Daniels by Ilona Andrews Mara Dyer by Michelle Hodkin Mercedes Thompson by Patricia Briggs The Morganville Vampires by Rachel Caine The Mortal Instruments by Cassandra Clare Night Huntress by Jeaniene Frost Revenants by Amy Plum Ruby Red Trilogy by Kerstin Gier The Secret Circle by L.J. Smith The Seven Kingdoms by Kristin Cashore Twilight by Stephenie Meyer Under the Never Sky by Veronica Rossi Unearthly by Cynthia Hand Vampire Academy by Richelle Mead The Wolves of Mercy Falls by Maggie Stiefvater

Přečtené série

Harry Potter by J.K. Rowling The Hunger Games by Suzanne Collins Matched by Ally Condie Millennium by Stieg Larsson Nightshade by Andrea Cremer Percy Jackson and the Olympians by Rick Riordan The Selection by Kiera Cass

Oblíbené série

Alex Craft by Kalayna Price The Demonata by Darren Shan The Chemical Garden by Lauren Destefano Codex Alera by Jim Butcher Dark-Hunter by Sherrilyn Kenyon Harry Potter by J.K. Rowling Hercule Poirot by Agatha Christie The Hunger Games by Suzanne Collins Hush, Hush by Becca Fitzpatrick If I Stay by Gayle Forman Inheritance by Christopher Paolini Iron Fey by Julie Kagawa Millennium by Stieg Larsson Percy Jackson and the Olympians by Rick Riordan Ruby Red Trilogy by Kerstin Gier Vampire Academy by Richelle Mead

Jsem v týmu

The Chemical Garden by Lauren Destefano Fallen by Lauren Kate Firelight by Sophie Jordon Hex Hall by Rachel Hawkins House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast The Hunger Games by Suzanne Collins Hush, Hush by Becca Fitzpatrick Iron Fey by Julie Kagawa Matched by Ally Condie Mercedes Thompson by Patricia Briggs The Mortal Instruments by Cassandra Clare Night Huntress by Jeaniene Frost Nightshade by Andrea Cremer The Selection by Kiera Cass Slide by Jill Hathaway Twilight by Stephenie Meyer Under the Never Sky by Veronica Rossi Unearthly by Cynthia Hand Vampire Academy by Richelle Mead The Vampire Diaries by L.J. Smith
 
Blogger Templates